Parafialna Rada Ekonomiczna troszcząca się o sprawy gospodarcze i ekonomiczne naszego cmentarza informuje, że w związku z kolejnym podwyższeniem cen za wywóz śmieci jesteśmy zmuszeni od 1 stycznia 2020 r. podwyższyć znacznie opłaty za utrzymanie grobu.

Termin dalszego istnienia grobu lub rezerwacji miejsca może być przedłużony w Biurze Administracji Cmentarza przez osobę opiekującą się grobem, po uiszczeniu stosownej opłaty czyli prolongaty, co najmniej pół roku przed upływem 20 lat. Po 20 latach od dnia pogrzebu grób nie opłacony może ulec likwidacji. Zaległe oraz aktualne opłaty należy dokonywać u gospodarza cmentarza wyłącznie w biurze na ul. Kościelnej 3 - "Domek Sióstr".

Dane do przewu podane są poniżej:

Opłaty za usługi cmentarne dokonujemy wpisując podane poniżej informacje:

Nazwa odbiorcy:

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wawrzyńca w Babimoście ul. Kościelna 1,