OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu.

2. Dzisiaj III niedziela miesiąca – taca z niedzieli przeznaczona jest na  potrzeby materialne i  ogrzewanie naszego kościoła. Dziękujemy wszystkim za życzliwość.

3. Msze św. w tym tygodniu o g. 8:00 i 17:00, w Podmoklach w czwartek o g.17:00. Kontynuujemy odprawienie tych intencji, które z powodu zakażenia koronawirusem nie mogliśmy odprawić w ustalonym wcześniej terminie.

4. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej w kościele w Babimoście o g.17:00, a następnie Msza św. W Podmoklach Droga Krzyżowa o g. 18:00.

5. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę w Babimoście o g.17:15. Podczas Gorzkich Żali jest zbierana ofiara na tzw. Jałmużnę Wielkopostną, w Podmoklach nabożeństwo po Mszy św.

6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy "Ad Gentes".

7. Przygotowujemy się do świąt wielkanocnych. Chcemy pamiętać nie tylko o sobie, ale też o innych rodzinach z naszej parafii. Począwszy od przyszłego tygodnia aż do niedzieli palmowej będą wystawione w kościele w Podmoklach i w Babimoście  kosze przy bocznych ołtarzach, do których będzie można przynosić żywność trwałą, którą przekażemy przed świętami potrzebującym rodzinom. Z góry dziękuję za wszelką życzliwość i ofiarność.

8. Składamy także serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które mimo trudnej sytuacji wspierają materialnie naszą parafię składając swoje ofiary na jej utrzymanie i opłacanie bieżących zobowiązań. Jest to wyraz troski o dobro wspólne jakim jest Parafia.

9. Kancelaria parafialna czynna w czwartek  po Mszy św. wieczornej.

10. Sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy o ofiary na sprzątanie mieszkańców ul. Leśnej nr 12 - 25. Już teraz dziękujemy za życzliwość i ofiarność.

11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik katolicki - "Niedziela" i "Gość Niedzielny". Zapraszamy do lektury.

12. W tym tygodniu z naszej społeczności parafialnej odeszła do Pana +Jadwiga Guzmann. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie...

Ks. Andrzej Piela

25 lutego 2021

Czwartek, I Tydzień Wielkiego Postu
Rok B, I

OSUSZANIE KOŚCIOŁA

Osuszanie kościoła pw. św. Wawrzyńca w Babimoście przez firmę Aquapol.

Zrealizowano przy pomocy finansowej Województwa Lubuskiego.